Zakup szczeniaka wiąże się z pewnymi obowiązkami. Do jednych z nich należy „trening czystości”. Jeżeli chcesz nauczyć swojego pupila zasad higieny a jednocześnie zabezpieczyć swoją podłogę zakup profesjonalnych podkładów higienicznych będzie strzałem w dziesiątkę!

W opakowaniu znajdziesz aż 30 sztuk podkładów/mat higienicznych, których chłonność wynosi 700 ml! Produkt został wykonany w najwyższej jakości materiałów dzięki czemu możesz być pewny, że jest on w pełni bezpieczny dla zdrowia zwierząt. Podkład wyposażony został w specjalną warstwę foliową, która zabezpiecza go przed przesiąkaniem a tym samym przed zabrudzeniem powierzchni. Warstwa zewnętrzna natomiast jest bardzo przyjemna w dotyku, miła ale także bardzo chłonna – od dzisiaj możesz być spokojny o swój dywan czy panele.
Zakup podkładu chłonnego jest rozwiązaniem bardzo higienicznym – kiedy zachodzi taka potrzeba po prostu wyrzucasz go do kosza na śmieci i zastępujesz nowym, czystym podkładem. Nic nie musisz prać ani suszyć!

Produkt możesz wykorzystać m.in. do nauki higieny swojego nowego, małego współlokatora ale także jako matę do wyścielenia kojca, kuwety, legowiska czy łóżka typu vetbed-drybed.
Czy Twój czworonóg podczas spożywania posiłku nie oszczędza podłogi? Po każdym obiedzie wszystko dookoła jest w psiej karmie? Mamy na to sposób! Podkład możesz wykorzystać również jako matę pod miseczki z pokarmem, wodą lub kuwetę – dzięki niej wkoło w końcu zagości porządek.
Podkład jest także świetnym rozwiązaniem dla osób, które z powodu pracy nie mogą wychodzić ze swoim czworonogiem na częste spacery a także dla posiadaczy starszych, mających problemy z nerkami psiaków, które z przyczyn zdrowotnych wymagają regularnych i częstszych wizyt na zewnątrz.
Produkt spisze się również podczas podróży samochodem – jest to jeden z najskuteczniejszych i najtańszych sposobów na zabezpieczenie tapicerki przed przykrymi niespodziankami.

Cechy produktu:

– nowy, wysokiej jakości;

– chłonna mata/podkład higieniczny;

– dla psów, kotów i innych zwierząt domowych;

– bezpieczny dla zwierząt;

– prosty w użytkowaniu;

– chłonność: 700 ml;

– ilość sztuk w opakowaniu: 30 szt.;

– kolor: biały.

Oferowany przez nas podkład higieniczny możesz wykorzystać m.in. jako:

– profesjonalną matę do nauki szczeniąt i psów zasad prawidłowej higieny;

– matę dla starszych schorowanych psów, po zabiegach chirurgicznych;

– podkładkę do kuwet, kojców, legowisk i łóżek dla zwierząt typu np. vetbet-drybed;

– matę pod miseczki z pokarmem lub wodą dla zwierząt;

– wkład zabezpieczający do klatki wystawowej;

– matę chroniącą tapicerkę w trakcie przewożenia zwierząt samochodem;

Dokładne wymiary maty podkładowej (1 sztuki):

– długość: 60 cm;

– szerokość: 90 cm.

Produkt znajduje się w oryginalnym opakowaniu.

___________________________________________________________

Posłanie VET BED czarne w różowe koła 150×100

Masz w domu schorowanego psa lub kota? Zadbaj o swojego zwierzaka i zakup mu profesjonalne posłanie, które przyspieszy jego powrót do całkowitego zdrowia.

Vet Bed to produkt niezbędny i polecany każdemu właścicielowi psa, kota lub innego czworonoga zarówno tego małego jak i już dorosłego.
Vet Bed jest nowym, wysokiej jakości posłaniem dla zwierząt domowych. Wykonane zostało z mocnych oraz wytrzymałych materiałów przez co wystarczy na długie lata użytkowania. Spód posłanie zaopatrzony został w specjalną podgumowaną warstwę antypoślizgową (tzw. antyslip) dzięki czemu nie będzie przemieszczać się ani przesuwać po powierzchni co z kolei przekłada się na bezpieczeństwo zwierzaków.

Posłanie Vet Bed jest grube i mięciutkie, tkanina z której zostało wykonane jest w pełni bezpieczna dla zwierząt – nie wywołuje żadnych alergii ani podrażnień. Tkanina jest w pełni oddychająca i chłonna – szybko przepuszcza płyny do środka przez co powierzchnia posłania jest zawsze sucha co niweluje rozwój bakterii i rozprzestrzenianie się nieprzyjemnego zapachu.
Dodatkowo tkanina ta zapobiega odleżynom i odparzeniom gwarantując jednocześnie poczucie ciepła oraz komfortu, dlatego też jej zakup polecany jest w szczególności właścicielom psów, kotów lub innych małych zwierząt domowych m.in. zmagających się z chorobami stawów, w okresach rekonwalescencji po zabiegach chirurgicznych ale nie tylko. Posłanie możesz także wykorzystać jako jako matę do porodów, do wyścielenia kojca, kuwety, legowiska czy łóżka.

Produkt spisze się również podczas podróży samochodem – jest to jeden z najskuteczniejszych i najtańszych sposobów na zabezpieczenie tapicerki przed przykrymi niespodziankami.
Produkt jest łatwy w utrzymaniu w czystości, bez problemu można prać go w pralce tak często jak tego potrzebuje!
Dostępne w kolorze czarnym w estetyczne i efektowne różowe kropki!

Produkt polecany jest przez profesjonalistów, lekarzy weterynarii:

– dla zwierząt domowych zmagających się z chorobami i urazami stawów;

– w okresach rekonwalescencji po zabiegach chirurgicznych;

– dla starych i schorowanych czworonogów, mających problemy z poruszaniem się;

– przy porodach, jako posłanie dla nowo-narodzonych szczeniąt oraz kociąt;

Cechy produktu:

– nowy, wysokiej jakości;

– posłanie, legowisko dla zwierząt domowych;

– wyposażone w antypoślizgowy spód;

– solidnie, estetycznie wykonane;

– wykonany z mocnych i trwałych materiałów;

– łatwy w utrzymaniu w czystości (można prać go w pralce);

– wyrób higieniczny zapobiega rozmnażaniu i rozprzestrzenianiu się bakterii;

– dobrze chłonie wilgoć (zawsze pozostaje suchy);

– bezpieczny dla zwierząt;

– nie powoduje alergii;

– prosty w użytkowaniu;

– kolor: czarny w różowe kółeczka.

Oferowane przez nas posłanie możesz wykorzystać jako:

– legowisko dla zwierząt do domu, ogrodu, na balkon, taras;

– matę/legowisko na tapicerkę, która ułatwi Ci przewożenie zwierząt samochodem;

– wkład do klatek lub transporterów aby zapewnić komfort i wygodę swoim czworonogom;